PROFİL – KAFES İKSA İMALATLARI

PROFİL – KAFES İKSA İMALATLARI

Tünel kazısı esnasında, kendini tutamayan zayıf zeminlerde, kazı yapılırken zemini tutmak için kullanılan çelik ürünler olan İksa Profil üretimini ham vaziyetinden son haline ulaşması için gereken, kesim, büküm birleştirme gibi titizlik gerektiren işlemlerden geçerek projeye göre istenilen ölçü ve miktarlarda üreterek tüm çözüm ortaklarımıza kaliteli ve güvenli hizmet veriyoruz

PROJE TALEPLERİNİZE UYGUN NPI – NPU – HEA – HEB- IPE – UPE PROFİL İNŞAAT DEMİRİ MALZEMELERİNDEN HER TÜRLÜ OTOYOL, METRO ve BARAJ TÜNELLERİ İÇİN TÜNEL İKSA İMALATI YAPILMAKTADIR.

MONTAJ İŞLEMİ

Şantiye alanında belirlenen çalışma alanında istiflenmiş olan malzemeler, İksa Büküm makinesinde gerekli kavis verilmek sureti ile bükülmektedir. Bu büküm esnasında gereken kavis tam olarak tutturulmakta, bu sayede montaj işlemi kolaylaştırılmaktadır.

AVANTAJLARI

Bükümü tamamlanan İksalar Zaviye Kesimi, Flanş ve İşban köşebentlerinin kaynaklanması için tezgâha alınmaktadır. Kaynak işlemleri esnasında KALIP SİSTEMİ kullanılarak, Flanş deliklerinin karşılaması sağlanmakta, İŞBAN Köşebentlerinin ara mesafeleri eşitlenmekte, bu sayede İksaların Tünel içerisindeki montajında Teraziye alınması kolaylaştırılmaktadır.