ROCKTOOLS MANŞON

ROCKTOOLS MANŞON

Dişli bağlantı manşonu yüksek kalitede alaşımlı çeliklerden imal edilmiştir ve CNC işlemesi, manşonlarının güvenilir ve tutarlı kalite kontrolümüzü garanti eder.
Diş boyutları: R22, R25, R28, R32, R35, R38, T38, T45,T51;
İki kategori: Standart bağlantı manşonları, adaptör (çapraz) manşonları;
Yarı köprülü kavrama, bugüne kadarki en popüler olanı, merkezinde küçük, dişli olmayan bir köprüye sahip. Delici çubuk, kuplajların ortasından geçemez ve daha küçük çaplı çubuk kısımları, kuplajın merkez köprü bölgesinde birbirine bağlanır. Yarı köprü kaplinler, yüksek torklu makinelere en uygun olanlardır. 

YÜZEY TASARIMLARI:

Trapez (T) dişli bağlantıların çoğu yarı köprülenmiştir.
Tam köprülü kaplin, kaplinin dişli bağlantılar boyunca sürünme potansiyelini pozitif olarak ortadan kaldırma konusunda büyük bir avantajar. Bu kavramalar, tipik olarak bir Trapez dişinde, yüzey delme uygulamasında kullanılırlar, daha iyi çözülme özelliklerine sahiptirler ve daha sıkı bağlantıları sürdürme eğilimindedirler. Tam köprülü kavramalarda daha az sıkışma olasılığı vardır ve bağımsız rotasyonlu makinelere en iyi şekilde uygundur.
Adaptör kaplinleri, bir dişli tipinden veya boyutundan diğerine geçerken kullanılır ve genellikle sadece özel durumlarda gereklidir.